Супер брендови

 • portokal

  Цевитана е инстант прашок за подготовка на освежителен витамински напиток со 9 витамини (А, Б-комплекс, Ц и Д).Три до четири чаши Цевитана портокал, подготвени брзо и едноставно, се сигурен начин за з...

  повеќе
 • vitanez

  Витанез Екстра мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет. Се произведува од најквалитетни, внимателно одбрани, домашни сировини, како што се рафинираното сончогледово масло, жолчки и специјал...

  повеќе
 • stobi-flips

  Стоби Флипс е производ со врвен квалитет, создаден преку совршен спој на пченкарен гриз, со прелив од мелена кикирика, сончогледово масло, сол и многу љубов.Впечатливиот вкус ги прави Стоби Флипс идеа...

  повеќе

Новости

Стобиранка

Три автомобили, скутери, ховерборди, ЛЕД телевизори, таблети и уште над 500 други вредни награди се дел од големата наградна игра на Витаминка. повеќе >>

Нова инвестиција во „Витаминка“

Нова производна линија за чоколадирани производи и нов магацин е најновата инвестиција на „Витаминка“, која е финансирана преку кредитната линија од два милиона евра обезбедени од ЕБОР. повеќе >>

Бабл фудбал забава на Д Фестивал

Адреналинската спортска атракција Цевитана Bubble Football продолжува во Дојран каде натпреварите ќе се одржат во склоп на Д фестивалот. повеќе >>

Меѓународна награда за С. Наумоски

Симон Наумоски, Претседател на Одборот на директори на Витаминка добитник е на Златна плакета за Најменаџер и наградата за Животно дело во менаџирањето и бизнисот. повеќе >>

Е-билтен